Penzion u Mikuláše

Café u Rolanda

Kontaktovat emailem

PENZION U MIKULÁŠE

UbytováníSamotný Penzion U Mikuláše je tak trochu výjimkou mezi ubytovacími zařízeními ve Znojmě v tom smyslu, že nabízí zcela netradiční souznění s pradávnou historií města. Měšťanský dům byl postaven po roce 1550 a přestavěn v 1.pol. 19. století. Penzion stojí v historickém centru Znojma v Městské památkové rezervaci, na hranicích Národního parku Podyjí. Pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem. Ubytování nabízí v apartmánu a ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Hostům je k dispozici recepce, kavárna, vinotéka, společenská místnost , kuchyňka a terasa s výhledem do NP Podyjí. V kavárně "U Rolanda" podáváme snídaně. Pro cyklisty je připravena úschovna i půjčovna kol a informační materiál o cyklistických stezkách zdarma. Penzion "U Mikuláše" má vlastní parkovací místa zdarma. Internet (WIFI) zdarma.

Z kapacitních důvodů v historické části města Znojma, kde se nachází i náš penzion, je možné umístit na parkoviště u penzionu 4 vozy. Při obsazení těchto míst je v provozu městské parkoviště, které se nachází na Náměstí Svobody, 800 metrů chůze od penzionu. Parkoviště je hlídané městským kamerovým systémem a další velmi bezpečnou možností parkování pro naše hosty. Za malý poplatek 30 Kč/den.

Logo Cyklotoulky
Natáčení ČT4 s pořadem Cyklotoulky
v našem penzionu

(se svolením autorů, zdroj: Cyklotoulky.cz)

Přednosti penzionu

UbytováníCyklostezky jsou značeny od penzionu. Ceny za lůžka od 380,- Kč za osobu. Při dlouhodobém pobytu a větším skupinám poskytujeme slevu. Rovněž zajistíme vyhlídkové plavby na Vranovské přehradě. Ochutnávku moravských vín vám připravíme ve vinném sklípku penzionu a ve vinotéce. Prodáváme vína ze znojemské a rakouské příhraniční oblasti. Při této naší nabídce lze jistě zařadit náš penzion do kategorie - levné ubytování ve Znojmě.

 

Kapacita penzionu:

  • 17 lůžek
  • 8 přistýlek

Poznámka:

  • Dětská postýlka + lůžkoviny pro dítě do 3 let, jednorázový poplatek 100Kč
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko, zdarma
  • Domácí zvíře 100 Kč / den

 

----------------------------------
Penzion Znojmo
* Penzion ve Znojmě * Penziony ZnojmoZnojemské ubytování 
Ubytování Znojmo * Znojemské ubytování * Levné ubytování Znojmo
Levné penziony * Apartmány Znojmo * Ubytování v apartmánech
Pension Znojmo * Pension ve Znojmě * Pensiony Znojmo

Admin | Penzion u Mikuláše 2010